Videolu Sohbet Odas...

Videolu Sohbet Odası Arayışları

Videolu sohbet Odası Sohbetibol.net, dünyanın her yerinden insanlar tarafından rastgele yabancılarla videolu chat yapmak için sıklıkla kullanılır. Çevrimiçi olarak yabancılarla sohbet etmek, bu web sitesinin konusu. 2010 yılında Omegle, görüntülü sohbet özelliğini salt metin sohbet platformu olarak piyasaya sürüldükten bir yıl sonra tanıttı.

Sohbetibol.net Videolu Sohbet Sitesinde, başka bir ülkeden rastgele başka bir kullanıcıyla eşleştirilirsiniz. Web sitesi 18 yaş ve üstü herkese açık olduğundan herhangi bir yaş sınırlaması yoktur. Diğer kullanıcıları güvende tutmak ve herhangi bir zararlı materyalden kaçınmak için görüntülü sohbet de yakından izlenir. Bir ekran kaydedici kullanarak kaliteli sohbeti de kaydedebilirsiniz.

Videolu Sohbet Odası

Videolu Sohbet Kullanım Özellikleri:

Sohbetibol.net Videolu Sohbetinin Kullanımı Ücretsiz.

Sizi bir yabancıyla eşleştirmek sadece birkaç saniye sürer.

Etik olmayan içerikten kaçınmak için sıkı görüntülü sohbet izleme.

Görüntülü sohbetinizi kaydetmenizi sağlar.

Ücretsiz Videolu Sohbet

Ücretsiz videolu sohbet ile, çevrimiçi görüşmeler için bir yerden daha fazlasıdır. Bu, kullanıcıların Facebook aracılığıyla insanlarla bağlantı kurmasını sağlayan çevrimiçi bir ücretsiz videolu sohbet sitesidir. Kullanıcılar, Yazılı sohbet kullanarak yeni profiller oluşturabilir veya mevcut profillerle bağlantı kurabilir.

Eş bulmanın yanı sıra, bu platform aracılığıyla insanlarla bağlantı kurabilir, insanları takip edebilir, konuları tartışabilir ve yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Kullanıcılar, konum, cinsiyet, yaş veya anahtar kelimelere göre bağlantı bulma seçeneğine sahiptir. Fotoğraf yüklemek veya sınırsız sayıda resme göz atmak da mümkündür. Akıllı telefonunuza indirilebildiği için, hemen hemen her yerden erişebilirsiniz.

Sesli Videolu Sohbet

Sohbibol.net ile internet üzerinden sesli videolu sohbet ile, herkesle sohbet edebilirsiniz. Şirket, kullanıcılar tarafından her gün çeyrek milyar dakikalık yayın süresinin kaydedildiğini iddia ediyor. İstediğiniz bir sohbet odası bulamıyorsanız, bir tane oluştura bilirsiniz. Bazıları bölgenizdeki kişiler tarafından başlatılanlar da dahil olmak üzere binlercesini bulacaksınız.

Hizmette barındırılan şovların canlı videosunu tek kuruş ödemeden yayınlamak için bir API kullanan Sohbetibol.net aynı anda 12 adede kadar video akışını aktarabilirsiniz. İnsanlar mikrofonları, videoları veya anlık mesajlaşmayı kullanarak çevrimiçi iletişim kurabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SaRe dedi ki:

Emeğine sağlık oldukça güzel paylaşım olmuş başarılar dilerimm

sakalli dedi ki:

emegine saglık

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.