Whatsapp Sohbet Oda...

Whatsapp Sohbet Odaları

Hayatınızın uzun bir süredir vazgeçilmez yerinde olan Whatsapp, bir çalkantıya uğramış olsa da görüyoruz ki geri adım atmış ve Whatsapp Sohbet Odaları içerisinde geçen o muhabbetlerin tekrar yapılmasını istemiş.

Ne zaman kullanmaya başladık tam anımsammakla birlikte, sanki hep hayatımızdaymış gibi bir etki oluşturdu Whatsapp. Whatsapp Sohbet Odaları ile sadece kişisel Whatsapp sohbetleri etmekle kalmayıp bir çok kişinin dahil olabileceği gruplar kurarak sosyal ilişkiyi iyice sanal dünyaya endeksledik. Aile grupları, arkadaş grupları, iş grupları derken Whatsapp Sohbet her anımıza dokunmaya başladı. Sanıyorum ki normal mesajlaşma sistemini kullanan insan sayısı yok denecek kadar azalmıştır. Chat siteleri içerisinde de en fazla kullanılan sanal sosyal haberleşme uygulaması hangisi dediğimizde cevap çoğunlukla Whatsapp Sohbet Odaları olmaktadır. Whatsapp sohbet odası pandemi sonrası toplu görüntülü konuşma sayısını da iki katına çıkararak bir çok kişinin farklı uygulamalara yönelmesini de engellemiştir.

Whatsapp Sohbet Odaları

Whatsapp Sohbet Siteleri

Bu uygulama, Whatsapp Chat Siteleri tadında Whatsapp chat yaptırır bir hal aldı günden güne. Sanal sohbet siteleri, sohbet odaları tadını bir nebze veriyor lakin farkı hepimizce ortada. Whatsapp ile sohbet ettiğimiz kesim bellidir. Bedava sohbet siteleri içerisine girdiğimizde ise kiminle konuştuğumuz, sohbet ettiğimiz muammadır. Tanımadığımız bilmediğimiz insanlarla sıfırdan sohbet muhabbet etmeye başlarız mobil sohbet sitelerinde. Whatsapp Sohbet Odaları ile ise zaten bildiğimiz tanıdığımız arkadaşlarımız, aile üyeleri vardır. Telefon rehberi direk Whatsapp rehberi ile senkronize olur. Bu vesile ise farklı bir platform üzerinden daha keyifli yazışmalar yaparız. Sözleşmesi ile alakalı aldığı karardan bu sebeple memnunum.  Zira bu uygulama dışındakiler fazlaca yabancı geliyor bana. Böyle uygulamaların yeri ayrı, sohbet sitelerinin yeri ayrıdır. Sohbet muhabbet etmenin gizemini seviyor, sıfırdan insanlarla sıfırdan bir tanışms yaşamak istiyorsanız sohbet odaları bunun için en idealidir.

wWw.SohbetiBoL.NeT adresi ile, karşınızdaki insanı kelimeleri ile tanıyıp, ilerisinde sanal dışı yaşama da alabilirsiniz. Değer verip sevebileceğiniz insan sizin karşınıza sadece gözlerinizin göreceği boyutlarda çıkmayabilir. Sanal sohbet ederken hayatınızın aşkı ile karşılaşmanız da olasılıklar arasındadır. O halde buyurunuz.

Saygılarımla…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KaCaK dedi ki:

Emeklrrinize saglik

Sado dedi ki:

ellinize saglık

CoLoR dedi ki:

Emeklerinize Saglik Kolay Gelsin

Serhat dedi ki:

emeklerinize saglık

KOMUTLAR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

YARDIM

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.

MIRC İNDİR

Sohbet ve IRCd Komutları hakkında genel komutlara geniş kapsamlı olarak buradan ulaşabilirsiniz.